Breitling dla Bentley Series Supersports Timing Replika Zegarka Degustacja

Repliki Zegarków

Zegarek Breitling Bentley Supersports Repliki Zegarków to zegarek z limitowanej edycji, który jest hołdem dla Continental Supersports. Continental Supercar to najszybszy i najmocniejszy samochód Bentley, jaki kiedykolwiek zbudowano, i rekordzista świata w skuterach śnieżnych.

Charakterystyczną cechą Repliki Zegarkow jest tarcza typu „tablica”, ozdobiona niebieską, pomarańczową lub białą okrągłą tarczą i wewnętrzną ramką. Koperta ze stali nierdzewnej ma średnicę 49 mm i jest wyposażona w mechanizm Breitling Calibre 26B, który jest automatycznym mechanizmem chronografu certyfikowanym przez COSC. Urządzenie Replika Zegarka ma funkcję chronografu o długości 1/4 sekundy z okienkiem daty o godzinie 6 i radełkowanym wzorem na obrotowej ramce koła zębatego.

Zegarek jest wyposażony w przykręcaną koronkę i dwustronną powłokę przeciwodblaskową z zakrzywionym szafirowym kryształem. Supersports jest ograniczony do 1000 sztuk każdy, w tym skórzany pasek Barenia, skórzany pasek Bentley lub skórzany pasek ze skóry aligatora, gumowy lub stalowy.

Parametry techniczne:

Ruch: ruch Breitling Calibre 26B; Certyfikacja COSC; automatyczne nawijanie; amplituda 28 800 vph; 38 klejnotów; Funkcja synchronizacji 1/4 sekundy; funkcja kalendarza
Funkcja: godzina, minuta, data, godzina, obrotomierz
Koperta i pasek: stal nierdzewna, średnica 49 mm; 100 m wodoodporny; zakręcana korona; obrotowa ramka; zakrzywiony szafirowy kryształ, dwustronny antyrefleksyjny; Pasek Barenia, pasek Bentley, pasek krokodylowy lub gumowy lub Stalowy
Tarcza i wskazówki: niebieska, pomarańczowa lub biała ramka wewnętrzna i ramka pomocnicza; 60 minutowy zegar centralny; 12-godzinne sub-pokrętło; 6-punktowe okno daty.

Dodaj komentarz