Dominujący profesjonalny zegarek nurkowy Breitling wprowadza na rynek nowy zegarek z serii super marine

Repliki Zegarkow

W ostatnich latach zegarki nurkowe stały się popularne, a kilka marek zegarków wprowadziło również bardzo wyrafinowane zegarki nurkowe do wyboru przez społeczeństwo. Wśród nich seria Breitling Super Ocean znana jest z silnego profesjonalizmu. Każdy zegarek Super Ocean był wytrzymały od dawna i stał się wiernym towarzyszem nadgarstka dla entuzjastów nurkowania. Rzućmy okiem na nowy zegarek Super Ocean Series. (Oglądaj model: M17368B71B1S1)

Świeży, niezwykły, silny i trwały.

W 1957 roku Breitling wypuścił pierwszą serię Super Ocean (Superocean), a gdy się pojawiła, wywołał wielką falę na rynku nurkowym Zegarki Rolex Podróbki. W tym roku Breitling ponownie wystawił nową Super Ocean Series Repliki Zegarkow podczas wystawy w Bazylei, a każdy nowy zegarek jest testem nieustraszonych sportów wodnych.

Nowe zegarki z serii Super Ocean są dostępne w pięciu różnych rozmiarach: 36 mm, 42 mm, 44 mm, 46 mm i 48 mm, co zapewnia, że ​​każdy zegarek znajdzie dla Ciebie idealne zanurzenie Repliki Zegarków. Zdjęcie powyżej pokazuje zegarek Super Ocean Series 46, odpowiedni dla mężczyzn z grubszymi nadgarstkami. Materiał pudełka różni się od innych rozmiarów. Jest wykonany z czarnej stali (stal pokryta diamentem), a efekt wizualny jest bardziej agresywny. Odważna i nieprzezroczysta tekstura pokazuje zdrową postawę mężczyzny.

Klimatyczny i cichy czarny zegarek nurkowy z jednokierunkową ramką zapadkową jest bezpiecznie przymocowany przez mechanizm blokujący po lewej stronie obudowy, co czyni go niezbędnym narzędziem dla entuzjastów nurkowania.

Korona po drugiej stronie jest również wykonana z czarnej stali. Gwint i podwójne uszczelnienie skutecznie poprawiają wodoodporność Replika Zegarka, a góra korony wygraweruje kultowe logo Breitling.

Podsumowanie: Ten nowy zegarek Super Ocean Series 46 jest bardzo wodoodporny, zapewnia niezawodne czytanie dla profesjonalistów, a jego dominujący design, myślę, że każdy mężczyzna nie chce się zgubić, zainteresowani przyjaciele mogą chcieć zwracać większą uwagę.

Dodaj komentarz