Repliki Zegarków CHRONOSPACE Chronograph

Breitling Replika

Dziedzicząc klasyczny trzyotworowy kształt Breitlinga Repliki Zegarków, ma również większy wpływ na wygląd. To pierwsze uczucie nowego chronografu CHRONOSPACE AUTOMATIC. Nowy Zegarki Breitling Podróbki jest drugim produktem zegarka CHRONOSPACE i należy do serii Breitling PROFESSIONAL. W porównaniu z zegarkiem CHRONOSPACE z mechanizmem kwarcowym B78, CHRONOSPACE AUTOMATIC z mechanizmem samozwijania B23 nie tylko przeprojektował tarczę, ale także zachowuje moc i poczucie przenoszenia przenoszone przez tę serię.
Przyciągająca wzrok 12-stopniowa skala ze znacznikami godziny kwadratowej, wraz z dużym logo Breitling i trzema małymi tarczami, Repliki Zegarków wypełni całą tarczę. Kiedy nie wygląda bałagan i zatłoczony. Podobnie jak inne chronografy Breitling, mała tarcza sekundowa znajduje się na godzinie 9, a tarcza minutowa chronografu i tarcza godzinna chronografu znajdują się odpowiednio na godzinie 3 i godzinie 6. Tarcza jest dostępna w kolorze srebrnym, wulkanicznym czarnym, granatowym i wolframowym, a pasek jest dostępny zarówno z gumy, jak i stali.
Zegarek jest wyposażony w mechanizm samozaciskowy Calibre 23, oparty na ruchu ETA7753 i certyfikowany przez Obserwatorium COSC. Z funkcją chronografu i kalendarza. 42 godziny przechowywania energii jest dostępne przy 28800vph.

Dodaj komentarz