Opływowy zegarek damski z kolekcji Patek Philippe Calatrava

Zegarki Patek Philippe Podróbki

Na Międzynarodowych Targach Biżuterii i Zegarków w Bazylei w 2019 r. Patek Philippe Replika przyniósł nam wiele nowych lub ulepszonych stylów. Chociaż zegarek damski zawsze był w centrum uwagi, wprowadzony tym razem nowy zegarek damski nie zawiódł wszystkich, minimalistyczny design i Elegancki kolor sprawia, że ​​ludzie się w nim zakochują, a ciche piękno jest bardziej atrakcyjne. Wykonane z różowego złota, pokazują tylko wskazówki godzinowe i minutowe, odzwierciedlające najwyższą opływową urodę. Oficjalny model: 7200R-001

Nowy damski zegarek CalatravaRef.7200 Patek Philippe jest przeznaczony dla kobiet, które czują się niekomfortowo i są świadome istoty rzeczy, są pełne ponadczasowego klasycznego uroku, są miękkie i kobiece.

Repliki Zegarków umieszcza wskazówki godzin i minut jako kluczowe obiekty wyświetlania, nie wyświetla drugiej ręki, nie wskazuje kalendarza i nie ma innych skomplikowanych funkcji, po prostu wyświetla czas, rejestruje upływ czasu i ma poczucie spokoju w prostocie.

Mleczna biała tarcza, widać, że tarcza nie jest gładka, ale delikatna faktura słojów, doskonale wyodrębnia dwie wskazówki „Poire Stuart” z różowego złota i 12 cyfrowych różowych markerów godzin, delikatnych i drobiazgowych 60 subfrakcji dokładnie wyświetla czas.

Boczne krawędzie obudowy są okrągłe i okrągłe, co kontrastuje z prostymi występami. Uszy są mocne i trwałe. Pionowe zaczepy są przykręcone do paska.

Koperta z 18-karatowego różowego złota jest delikatna i gładka, nadając ciepły połysk. Obudowa jest bardzo uniwersalna w stylu filipińskim Patek, a rozmiar korony jest odpowiedni, z klasycznym logo Patek Philippe.

Szafirowy kryształ jest lekko zakrzywiony i pozbawiony rys, co doskonale chroni delikatną tarczę. Ściągający pasek ze skóry krokodyla w kolorze perłowo-beżowym ma kolor podobny do koperty ze złota różowego, elegancki i hojny.

Zegarek jest wyposażony w słynny kaliber 240, który ma zaledwie 2,53 mm grubości. Główna płyta jest wyposażona w mini automatyczny dysk z 22-karatowego złota i nową sprężynę włosową Spiromax wykonaną z materiału Silinvar.

Koperta zegarka ma średnicę 34,6 mm, chociaż jest damą Repliki Zegarków, ten rozmiar kilka lat temu był uważany za męski zegarek. Widzenie tego rozmiaru na zdjęciu może wydawać się nieco małe na nadgarstkach zachodnich mężczyzn, ale nie powinno być zbyt małe dla orientalnych.

Podsumowanie: Ten damski zegarek Patek Philippe Calatrava z serii 7200R-001, choć nieskomplikowany funkcjami i błyszczącymi diamentowymi wstawkami, wciąż przyciąga uwagę, a kobiecy wygląd jest elegancki. Ten nowy zegarek dla kobiet jest prawie idealny. Zastanawiam się, czy będziesz miał ochotę go obejrzeć?

Dodaj komentarz